Bakke i træ til tapas eller dekoration.

199,00 kr.
Inkl. moms
Home

Elegant håndlavet trekantbakke i lyst rosentræ – smuk til servering og dekoration.

Antal
 

Sikker betaling

 

Sikker forsendelse

 

Byt eller penge retur

Løft din servering med denne smukke, håndlavede Stuff Triangle‑bakke i lyst rosentræ. Den olierede overflade fremhæver træets naturlige årer og giver bakken et varmt, elegant og eksklusivt udtryk. Den karakteristiske trekantede form gør den både dekorativ og funktionel.

Bakken er perfekt til tapas, charcuteri og ost, når du ønsker en stilfuld og indbydende præsentation. Den gør det let at skabe hyggelige anretninger – både til hverdag og når du har gæster.

Ud over servering er bakken også oplagt som dekorativ bakke i hjemmet. Brug den til at samle olier og krydderier på køkkenbordet, som base for lys og små vaser på spisebordet, eller som en smuk opbevaringsbakke til nøgler, smykker og småting i entreen. Rosentræets lyse, varme tone tilfører ro og naturlig skønhed, uanset hvor du placerer den.

Størrelse: 37 x 21 cm Materiale: Lyst rosentræ Pleje: Vaskes i hånden og olieres med neutral madolie efter behov.

Relaterede varer

(Der er 14 andre varer i denne kategori)